7 روز ضمانت بازگشت کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه سجاد بوده است و  فروشگاه سجاد در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

 

-  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

-  اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه سجاد اطلاع داده شود.
-  این سرویس اشکال‏‏‌های ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

-  وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه سجاد از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 

  اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

 -  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه سجاد از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

-  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه سجاد (شماره تلفن02538812563) اطلاع داده شود.

-  اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که

          در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد،

          از آن استفاده نشده باشد،

          و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

          لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

 

-  اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

 

-  لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

-  از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه سجاد جداً، خودداری کنید.

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 

-  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه سجاد برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه سجاد است.

-  در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان فروشگاه سجاد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

در صورت اول( انصراف از خرید) تا 7 روز مشتری کالای خود را به شرط سالم ماندن و معیوب نشدن درب فروشگاه هم می تواند بدون کسر هیچ هزینه ای بازگرداند

 

 

 

 

 

پشتیبانی

آمار بازديد
لذت خرید ارزان و آسان در فروشگاه آنلاین سجاد
فروشگاه اینترنتی پوشک بچه بهداشتی و مواد غذایی قم sajad313 © 2023